Śledź ten blog

sobota, 8 września 2012

Rozwiązanie Konkursu Kokilki!

Przyznam, że ogłaszając konkurs myślałam, że będzie o wiele wiele łatwiej wyłonić zwycięzcę. Wydawało mi się, że ot zapadnie mi jedna nazwa i tyle. Ale nadeszło tyle fantastycznych zgłoszeń, że się zupełnie nie umiałam zdecydować, bo wszystkie na raz i każdy pojedynczo mi się podobały. Dziękuję Wam Kochani, za te wszystkie wspaniałe nazwy. Jakąż Wy macie fantazję ludzie! Jedne zaskakujące, niektóre takie, na słuch o których ślinka cieknie, inne znowu mocno fantazyjne i wyjątkowe :) Ochhh nie wiedziałam, że stanę przed takim oto   trudnym wyborem, ale zwycięzca jest. Z pomocą Malina oczywiście, bo się strasznie miotałam między kilkoma nazwami :)
Bardzo mi się podobała nazwa Asi B. Mozarrelkowa drobinka! Fajny skrót dla małego objętościowo dania z drobiem w roli głównej. Ale w ostatniej chwili niestety okazało się, że jeden warunek konkursu nie był spełniony. Chcę być fair wobec wszystkich uczestników, dlatego musiałam zrezygnować. Nie chciało mi się już głowić i wybierać nowego zwycięzcę, więc dałam tego dnia sobie spokój, późno było :)
Zwycięzca już wybrany :D Och namęczyłam się :)
Ogłaszam więc, że kokiliki wędrują do Martyny S. za nazwę Kurczak pod letnią chmurką! Gratuluję!
Ale, jako że bardzo mi się podobała nazwa Kurczella Iwonki O. postanowiłam ją nagrodzić dodatkowo. Są to również kokilki, tyle że szklane, 4 sztuki. Nieco mniejsze niż te "główne", ale również dadzą możliwość wyczarowania różnych pyszności :*

Gratuluję jeszcze raz zwycięzcom i dziękuję pięknie za udział. Upiekę Wam coś pysznego!3 komentarze:

  1. Karolina Browko8 września 2012 22:46

    :( a dzisiaj dzień marzyciela, to sobie pomarzyłam... Oczywiście gratuluję zwyciężczyniom :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Karolina, nie smutaj się! Też biorę udział w wielu konkursach kulinarnych i nie zawsze się udaje, częściej się nie udaje :D Jakbym miała więcej nagród to Ty miała byś III miejsce. Dziękuję Ci za udział, wszystko przed Tobą! Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń